O nas

Ośrodek Kształcenia „Cogito” jest niepubliczną placówką oświatową, kształcącą młodzież oraz osoby dorosłe. Działalność rozpoczęliśmy w październiku 2001 roku. Placówka Nasza prowadzi szkoły: Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, Liceum Uzupełniające oraz szkoły Policealne. Wszystkie te szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych. Postawiliśmy na nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Organizujemy kursy maturalne, gimnazjalne, kursy zawodowe, kursy językowe, seminaria , praktyki zawodowe, szkolenia.

OK „Cogito” jest nowoczesną placówką, dbamy nie tylko o rozwój, ale również przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole. Nad naszymi słuchaczami czuwa starannie dobrany, kompetentny i życzliwy zespół pedagogiczno -dydaktyczny.

Pragniemy, aby nasi słuchacze podnosili swoje kwalifikacje. Zależy nam na wysokim poziomie nauczania, dlatego duży nacisk kładziemy na efektywność kształcenia w naszej placówce. W ostatnich latach możemy pochwalić się najwyższą w powiecie lubińskim zdawalnością egzaminów zawodowych.

trwa ładowanie treści...